Minust

wordpressi arendaja

Tere! Olen teie usaldusväärne partner WordPressi veebiarenduse maailmas. Igapäevaselt sukeldun paljudesse unikaalsetesse ja huvitavatesse ülesannetesse, mis puudutavad nii arendust kui ka veebisaitide tuge. Minu kogemus hõlmab laia valikut teemasid, võimaldades mul tõhusalt töötada mitmesuguste projektidega.

Üks minu töö peamisi valdkondi on veebisaitide kaitsmine viiruslike rünnakute eest, mis muutuvad üha keerukamaks ja ohtlikumaks. Ma tean, kui oluline on turvalisus tänapäeva digitaalses maailmas, ja rakendan kõiki jõupingutusi teie ressursside usaldusväärse kaitse tagamiseks.

Samuti olen spetsialiseerunud vananenud disainide uuendamisele ja veebisaitide stabiilse töökindluse säilitamisele. Sageli just regulaarse hoolduse puudumine viib veebisaitide tõrgeteni. Kui teie äri sõltub ettevõtte veebisaidist, on selle regulaarne kontrollimine ja seadistamine kriitilise tähtsusega, et tagada selle kättesaadavus vajalikel hetkedel.

Minu teenused hõlmavad kogu tööde spektrit alates domeeni registreerimisest ja turvasertifikaatide ühendamisest kuni veebisaitide üleviimiseni erinevate hostimis- ja serverite vahel, sealhulgas serverite seadistamist optimaalseks veebisaidi toimimiseks. Tagan veebisaitide mobiilseadmetele kohandamise, viin läbi SEO ja Google’i reklaamide seadistamise.

Lisaks tegelelen vestlusrobotite ja erinevate sotsiaalvõrgustike vidinate ühendamisega ning lahendan probleeme WordPressi lehekülgede avaldamisega. Minu teadmised ja kogemused võimaldavad mul pakkuda terviklikke lahendusi teie veebikohaloleku parandamiseks.

Valmis oma veebisaiti parendama? Võtke minuga ühendust ja teeme teie projekti koos edukaks!