Kui teie veebisaidi URL-i aadressile lisatakse “index.php”, võib see olla seotud veebiserveri seadistuste või WordPressi konfiguratsiooniga. Siin on mõned võimalikud põhjused ja soovitused, kuidas seda parandada:

Kontrollige .htaccess seadeid: Veenduge, et teie serveri .htaccess fail on õigesti seadistatud. Mõnel juhul võivad .htaccess seaded olla muudetud või puuduvad, mis võib põhjustada “index.php” lisamise URL-idele. Veenduge, et .htaccess fail on olemas ja sisaldab vajalikke seadeid WordPressi ilusate linkide (pretty permalinks) kasutamiseks.

Kontrollige kanonilise URL-i seadeid: WordPressi administraatori paneelil minge “Settings” (Seaded) -> “Permalinks” (Püsilinkide) ja veenduge, et teie linkide jaoks on valitud õiged seaded. Soovitatav on valida “Post name” (Postituse nimi) või “Custom Structure” (Kohandatud struktuur) ja salvestada muudatused.

Kontrollige WordPressi konfiguratsiooni: Kontrollige wp-config.php faili oma saidi juurkaustas, kas seal on valesti seadistatud. Veenduge, et “RELOCATE” valiku rida puudub või on kommentaariga välja jäetud, kuna see võib põhjustada URL-idega seotud probleeme.

Kui probleemi ei lahendata nende seadistuste kontrollimise ja parandamise järel, soovitatakse pöörduda oma veebisaidi arendaja või administraatori poole täiendava abi saamiseks “index.php” URL-idega seotud probleemi lahendamisel teie veebisaidil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga